FB
czy wiesz, że
najwyższa góra Wietnamu i zarazem Indochin nazywa się Fan Si Pan i ma wysokość 3143 m n.p.m. Góra ta nazywana jest także Dachem Indochin.
Klub TaoTao
Klub TaoTao
Zastrzeżenia prawne

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu TaoTao.pl. Proszę dokładnie przeczytać spisane poniżej Zastrzeżenia prawne ponieważ każde użycie naszego serwisu stanowi akceptację poniższych warunków.

Polityka prywatności dotycząca serwisu TaoTao.pl opisana jest w dokumencie Polityka prywatności umieszczonym na tej witrynie internetowej.
 
Grupa Tan-Viet zapewnia, iż dochowa należytej staranności aby informacje zawarte w serwisie www były pełne i dokładne, jednakże nie ponosi odpowiedzialności jeżeli informacje zawarte na tej stronie są niedokładne lub niepełne. Użytkownik korzysta z materiałów zwartych w serwisie na własne ryzyko. Ponadto wszystkie materiały zawarte w niniejszym serwisie mogą zostać zmienione bez poinformowania użytkowników serwisu.

Korzystając z serwisu użytkownik jednocześnie oświadcza, iż zapoznałał się z Regulaminem i Zasadami obowiązującymi w Klubie TaoTao.
 
Grupa Tan-Viet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty poniesione na skutek działania wirusów, które mogły zainfekować pliki zawarte w niniejszym serwisie. Zapisu plików z serwisu na urządzeniach elektronicznych dokonujesz na własną odpowiedzialność.
 
Znaki handlowe i logotypy wyświetlone w tym serwisie należą do Grupy Tan-Viet lub Grupa Tan-Viet posiada licencję na używanie tych znaków i logotypów. Wszelkie użycie wartości intelektualnej zawartej w serwisie internetowym niezgodnie z warunkami określonymi w niniejszym dokumencie, będzie skutkowało podjęciem przez Grupę Tan-Viet odpowiednich kroków prawnych.
  
Grupa Tan-Viet wyraża zgodę na wykorzystywanie informacji zawartych w naszym serwisie (szczególnie zdjęć produktów, opisów produktów) przez następujące podmioty współpracujące z Grupą Tan-Viet: sieci handlowe, hurtownie dystrybucyjne, sieci sklepów detalicznych oraz sklepy detaliczne.
 
Wszelkie wykorzystanie naszego serwisu w celach zarobkowych lub w celu uzyskania korzyści ekonomicznych przez inne podmioty jest zabronione i wymaga odpowiedniego zezwolenia. Odpowiednie zezwolenie można uzyskać pisząc na adres klub@taotao.pl.
 
Zabrania się wykorzystywania naszego serwisu do przesyłania nieautoryzowanych treści reklamowych, wirusów, materiałów zabronionych prawem, treści wulgarnych i obraźliwych.
  

Grupa Tan-Viet zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian w treści niniejszego dokumentu.

Zapiekanki

Bagietkę kroimy wzdłuż, a następnie na trzy części (mam powstać ich 6). Masło mieszamy z przeciśniętym przez praskę czosnkiem, a ...

Spaghetti ze szpinakiem

Spaghetti gotujemy al dente w mocno osolonej wodzie. Odcedzamy. Filet z kurczaka kroimy w cienkie paski, czosnek w plasterki, a z awokado ...

Sos do sushi

Do rondelka wlewamy sos sojowy, dodajemy cukier i podgrzewamy na dużym ogniu, aż cukier się rozpuści. Dodajemy sok i skórkę z limonki oraz ...

Smażony bób

Bób gotujemy w osolonej wodzie przez 5 minut. Po tym czasie odcedzamy i obieramy z łupin. Na patelni rozgrzewamy olej kokosowy. Boczek kroimy w ...

Sałatka z prażynkami krewetkowymi

Rozgrzewamy olej i smażymy na nim prażynki krewetkowe. Doprawiamy. Łososia i omułki również doprawiamy, pieczemy w piekarniku rozgrzanym do ...