2015-08-10

Marka TaoTao wyróżniona godłem

Marka TaoTao kolejny wzorem lat ubiegłych uhonorowana została prestiżowym godłem "Dobry Produkt 2015 - Wybór Konsumentów". Organizatorem plebiscytu jest Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Wyróżnienie to jest przyznawane na podstaiwe ogólnopolskich badań postaw i preferencji konsumenckich. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz czwarty przeprowadzili badania rynkowe zrealizowane na próbie 1000 osób metodą komputerowo wspomaganych sondaży techniką wywiadu telefonicznego (CATI). Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów za najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, które określają dobre jakościowo produkty.

Wszystkim Konsumentom kolejny już raz dziękujemy za zaufanie i oddane głosy!

Odwiedzając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików „cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że akceptujesz politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności