2016-09-01

Tao Tao – zapraszamy na wspólny seans!

Od piątku 2 września startujemy z nową kampanią w kinach stacjonarnych!

Pojawimy się na ponad 100 ekranach, w kinach takich jak: Kinoteka Multiplex -Warszawa, Praha -Warszawa, Charlie – Łódź, Kino Pod Baranami - Kraków, Kinomax - Inowrocław, Centrum Kultury Filmowej Stylowy - Zamość, Planet Cinema – Oświęcim.

W wybranych lokalizacjach seans umilą ciekawe akcje konkursowe, w których można będzie zgarnąć gadżety i produkty! J

Do zobaczenia na miejscu!

Marka TaoTao jest od lat absolutnym liderem na rynku sosów i makaronów orientalnych w Polsce*.

Produkty marki są importowane z Dalekiego Wschodu, stąd ich oryginalne pochodzenie i tradycyjne receptury na bazie naturalnych składników przy zachowaniu europejskich norm jakościowych. Sięgając po TaoTao można być pewnym, że produkty te są wytwarzane z najwyższą starannością i szacunkiem dla tradycji liczącej niekiedy tysiące lat.

Najbardziej doceniany przez konsumentów jest sos sojowy, który zawiera aż 34% nasion soi i jest wolny od wszelkich konserwantów i wzmacniaczy smaku oraz sosy chili i naturalnie bezglutenowe makarony ryżowe.

*dane za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, kategoria sosów orientalnych i makaronów orientalnych zagregowany II 14-I-15

Odwiedzając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików „cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że akceptujesz politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności