2018-06-19

Laur Konsumenta 2018 dla TaoTao

Marka TaoTao znalazła się na podium, zdobywając Srebrny Laur Konsumenta 2018.

TaoTao ma w swoim portfolio bezglutenowe makarony ryżowe, sosy sojowe, pikantne sosy chili oraz wiele innych propozycji. Produkty mogą być z powodzeniem stosowane w przygotowaniu dań kuchni europejskiej, w szczególności polskiej.

Sosu sojowego można używać zamiast soli do tradycyjnych zup takich jak rosół lub ogórkowa oraz sycących kremów: pomidorowego lub z pora. Szerokie zastosowanie mogą mieć również sosy chili, które z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, parówek czy pizzy.

Stałe grono odbiorców mają również makarony ryżowe, które ze względu na skład są wybierane przez sportowców, osoby dbające o linię oraz mamy chcące urozmaicać dietę swoich pociech. Powstają tylko z wody i mąki ryżowej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów i są wyjątkowo niskokaloryczne.

Dziękujemy za zaufanie.

Odwiedzając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików „cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że akceptujesz politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności